Zapisy na rok szkolny 2024/25

Zapisy na rok szkolny 2024/25

W związku z zakończeniem roku szkolnego 2023/24 pragniemy podziękować wszystkim słuchaczom za okazane zaufanie i wybór naszej szkoły. Mamy nadzieję, że był to owocny rok, w trakcie którego zdobyli Państwo nowe praktyczne umiejętności językowe i cieszymy się, że mogliśmy wspierać Państwa w drodze do realizacji stawianych sobie celów.

Zajęcia w kolejnym roku szkolnym w grupach dziecięcych i młodzieżowych rozpoczną się 23-24 września, natomiast kursy dla dorosłych słuchaczy rozpoczniemy na początku października. W większości przypadków zajęcia będą kontynuowane na kolejnym poziomie w tych samych lub zbliżonych terminach oraz - zazwyczaj z tym samym lektorem. Na prośbę naszych słuchaczy wzbogaciliśmy ofertę naszych kursów o przygotowanie do egzaminu 8-klasisty z matermatyki i języka polskiego, które rozpoczną się w październiku.

Zapisy na nowy rok szkolny już trwają, a nasi dotychczasowi słuchacze tradycyjnie mają pierwszeństwo rezerwacji miejsc w grupach, do których uczęszczali. Słuchaczy, którzy są zainteresowani  kontynuacją nauki w nowym roku szkolnym, uprzejmie prosimy o jej potwierdzenie do 1 lipca. Deklaracja kontynuacji nie wyklucza możliwości zmiany grupy i terminu zajęć, gdyby we wrześniu pojawiła się taka potrzeba - zazwyczaj mamy do wyboru kilka dogodnych terminów.

Nowych słuchaczy, którzy dotąd nie uczyli się w naszej szkole, zapraszamy do kontaktu z wybraną placówką w celu umówienia się na spotkanie z metodykiem. W okresie wakacyjnym metodycy będą pełnić dyżury i będzie można umówić się na dogodny termin - a codzienne dyżury metodyczne zaplanowaliśmy od 2 września.

Tych z Państwa, którzy są zainteresowani nauką języków obcych w czasie wakacji, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wakacyjną. W okresie letnim zapraszamy również na intensywne miesięczne kursy egzaminacyjne Cambridge First oraz Advanced, a początku września na 2-tygodniowy kurs kulturowy ‘English-Speaking Countries in a Nutshell’ dla kandydatów do konkursu kuratoryjnego oraz olimpiady języka angielskiego z 7 i 8 klasy szkoły podstawowej.

W okresie letniej przerwy oba nasze ośrodki będą pracować według nieco zmienionego harmonogramu, z którym można zapoznać się tutaj.

Dziękujemy za kolejny rok wspólnej nauki i życzymy Państwu wspaniałych, słonecznych i bezpiecznych wakacji!