Zespół Sokratesa

Kiedy w 2002 r. zatrudnialiśmy pierwszych lektorów, liczyły się dla nas nie tylko ich kwalifikacje i doświadczenie. Szukaliśmy przede wszystkim nauczycieli z pasją i ciekawą osobowością. Dziś nasz zespół to ponad 50 lektorów potrafiących sprawić, że uczniowie po prostu lubią naukę języka. Niektórzy z nich są z nami niemal od początku istnienia szkoły.

puchacz w okularach przeciwsłonecznych

Dlaczego my?

 • Profesjonalizm

  Twoi nauczyciele są zawsze przygotowani do zajęć i regularnie uczestniczą w szkoleniach. Każdy lektor poddawany jest też okresowej ocenie dokonywanej przez metodyka szkoły.

 • Zaufanie

  Twoje zdanie jest dla nas bardzo ważne, dlatego kilka razy w roku możesz ocenić naszych lektorów w anonimowych ankietach :)

 • Skuteczność

  Szkoła ma status Cambridge Preparation Centre. Wiemy jak przygotować Cię do międzynarodowych egzaminów, bo zdawalność naszych kursów egzaminacyjnych to blisko 100 proc.

 • Kompetencja

  Wiesz, że jesteśmy jedyną szkołą na Ursynowie z elitarnym certyfikatem PASE potwierdzającym jakość nauczania? Posiadamy również Akredytację Kuratorium Oświaty.

 • Wygoda

  Zajęcia na Kabatach i na Natolinie prowadzimy w małych grupach i w dobrze wyposażonych salach. Nie masz też problemu z dojazdem - szkoły są tuż przy stacjach metra.

Poznajmy się bliżej

Zespół administracyjny

Nasi nauczyciele

Uczymy, ale też pomagamy

Od lat angażujemy się w działania charytatywne i prospołeczne. Przeznaczamy na nie część zysku wypracowanego przez szkołę.

W Ghanie…

… już od kilku lat działa przedszkole im. Janusza Korczaka. To efekt starań działaczki społecznej Moniki Kaczmarzyk, która stworzyła w Duadze miejsce do nauki dla blisko 70 dzieci. Wspieramy przedszkole zarówno w wymiarze finansowym, jak i merytorycznym.

W Kenii…

… pomagamy szkole z Ayveyo. W Read’n’Help uczniowie czytają i pomagają. Za każdą przeczytaną książkę otrzymują kupon ufundowany przez Sokratesa. Przyjaciołom z Kenii przekazujemy złotówkę za każdą książkę. Rocznie nasi uczniowie czytają ich około 3,5 tys.

Na Ursynowie…

… też staramy się być widoczni. Działamy między innymi na rzecz ekologii, sadząc drzewa w naszej najbliższej okolicy.

Nas już znasz, teraz możesz
poznać naszą ofertę