Kursy językowe

Chcesz zapisać na lekcje dziecko, podszlifować swój język, a może wysłać na kurs pracowników firmy? Nasi lektorzy mają doświadczenie w pracy ze wszystkimi grupami wiekowymi i poziomami zaawansowania oraz stosują właściwie dobrane metody nauczania. Pozostaje więc tylko wybrać język: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski lub rosyjski.

kursy językowe

Wybierz swoją grupę wiekową

 • Szkoła językowa Sokrates – kursy językowe dla dzieci
   warszawa

  Dzieci

  Wiek przedszkolny to świetny moment na rozpoczęcie przygody z językiem obcym.

 • Szkoła angielskiego i niemieckiego – kursy
   językowe dla młodzieży

  Młodzież

  Nauka języka w zwykłej szkole może nie wystarczyć. Praca w małych grupach przynosi lepsze efekty.

 • kursy językowe dla dorosłych i firm, kursy
   angielskiego warszawa

  Dorośli i firmy

  Nigdy nie jest za późno na szlifowanie języka lub wysłanie na kurs pracowników Twojej firmy.

Zobacz jak uczymy

Nasze metody nauczania są efektem doświadczeń gromadzonych od 2002 r. Uczymy skutecznie, co potwierdzają zewnętrzne kontrole jakości kształcenia i sukcesy naszych uczniów w konkursach przedmiotowych, a także zdobywane przez nich międzynarodowe certyfikaty językowe.

Zapisz się online

nauka języków
 • Małe grupy

  Będziesz uczyć się w kameralnej grupie liczącej od 4 do 8 osób, dzięki czemu szybciej nauczysz się języka i osiągniesz oczekiwane rezultaty.

 • Dopasowany program

  Twój nauczyciel dostosuje program nauczania, uwzględniając potrzeby i zainteresowania wszystkich słuchaczy.

 • Kreatywne lekcje

  Mowa ciała, multimedia, rekwizyty, gry językowe i pomoce naukowe - w ten sposób ułatwimy Ci zrozumienie i zapamiętanie nowego słownictwa.

 • Praktyczne ćwiczenia

  Ćwiczenia są dobierane w taki sposób, aby słuchacze mogli rozwijać praktyczne umiejętności w kontekście różnych sytuacji z życia codziennego.

 • Gramatyka krok po kroku

  Twoje dziecko nauczy się mówić w danym języku, a następnie będzie stopniowo poszerzać znajomość gramatyki. W przypadku młodzieży i dorosłych też mamy swoje sposoby…

 • Najlepsze materiały

  Będziesz mieć dostęp do materiałów i podręczników przygotowanych przez renomowane wydawnictwa, a także aplikacji Quizlet do nauki słówek i quizów językowych regularnie publikowanych na naszej stronie.

Poznaj nasze projekty i konkursy

Jednym z wyróżników naszej szkoły są liczne inicjatywy edukacyjne, które stanowią uzupełnienie naszych kursów.

projekty i konkursy językowe
 • National Geographic Learning

  Do programu przystąpiliśmy w 2015 r., aby połączyć nauczanie języka ze zdobywaniem wiedzy z innych dziedzin oraz rozwijaniem przydatnych kompetencji. Podręczniki NGLearning zabierają uczniów w podróż do odległych zakątków świata, przybliżając im różne kultury, prawdziwe historie i ciekawych ludzi. Takie podejście skutecznie angażuje słuchaczy i stymuluje do rozmowy.

 • Illustrated Storybook Competition for Young Writers

  Zapoczątkowany w 2016 r. konkurs literacki kierujemy do uczniów szkół podstawowych z Ursynowa. Nagrodzone prace są publikowane w formie książek wydawanych przez naszą szkołę. Konkurs objęty jest honorowym patronatem Burmistrz Dzielnicy Ursynów, wydawnictwa NGLearning oraz Stowarzyszenia PASE.

 • Read’N’Help

  Nasz projekt czytelniczy Read’N’Help połączony jest z akcją charytatywną. Jego celem jest zachęcanie dzieci do czytania w języku angielskim oraz pomoc ubogim i osieroconym dzieciom z kenijskiej miejscowości z Ayveyo. Za każdą przeczytaną książkę czytelnicy otrzymują kupon ufundowany przez szkołę. "Wyczytane" w ten sposób fundusze przekazujemy na koniec roku fundacji New Life Mission, która prowadzi w Ayveyo sierociniec, szkołę i przedszkole.

 • English Speaking Countries in a Nutshell

  Projekt organizowany jest od wielu lat we współpracy z SP nr 16 w Warszawie. Konkurs adresowany jest do uczniów starszych klas szkoły podstawowej i składa się z dwóch etapów. Na każdym z nich uczniowie piszą test sprawdzający ich wiedzę o Wielkiej Brytanii, USA, Kanadzie, Irlandii, Australii i Nowej Zelandii. Od uczestników wymagana jest znajomość języka angielskiego na poziomie A2+/B1. Nagrodą główną jest kurs języka angielskiego ufundowany przez naszą szkołę.

 • Kids Club

  Sobotni Kids Club w Sokratesie to połączenie nauki z aktywnościami plastycznymi, muzycznymi, grami językowymi i uwielbianą przez dzieci zabawą. Wszystko pod opieką wykwalifikowanych nauczycieli specjalizujących się w pracy z najmłodszymi. Nawet najbardziej nieśmiałe maluchy szybko przyswajają classroom language i wychodzą z każdego spotkania z zasobem nowego słownictwa. Nasz sobotni Kids Club jest ciekawą propozycją dla rodziców, którzy mogą w tym czasie wybrać się na trening lub spacer do pobliskiego lasu - albo spokojnie zrobić weekendowe zakupy. A my w tym czasie zaopiekujemy się ich pociechami i zadbamy o ich edukację językową!