Kursy językowe

Chcesz zapisać na lekcje dziecko, podszlifować swój język, a może wysłać na kurs pracowników firmy? Nasi lektorzy mają doświadczenie w pracy ze wszystkimi grupami wiekowymi i poziomami zaawansowania oraz stosują właściwie dobrane metody nauczania. Pozostaje więc tylko wybrać język: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski lub rosyjski.

latające krzesło

Wybierz swoją grupę wiekową

 • Szkoła językowa Sokrates – kursy językowe dla dzieci

  Dzieci

  Wiek przedszkolny to świetny moment na rozpoczęcie przygody z językiem obcym.

 • Szkoła językowa Sokrates – kursy językowe dla młodzieży

  Młodzież

  Nauka języka w zwykłej szkole może nie wystarczyć. Praca w małych grupach przynosi lepsze efekty.

 • Szkoła językowa Sokrates – kursy językowe dla dorosłych i firm

  Dorośli i firmy

  Nigdy nie jest za późno na szlifowanie języka lub wysłanie na kurs pracowników swojej firmy.

Zobacz jak uczymy

Nasze metody nauczania są efektem doświadczeń gromadzonych od 2002 r. Uczymy skutecznie, co potwierdzają zewnętrzne kontrole jakości kształcenia i sukcesy uczniów w konkursach

Zapisz się online

żarówka
 • Małe grupy

  Będziesz uczyć się w grupach liczących od 4 do 8 osób, dzięki czemu szybciej rozwiniesz swoje umiejętności.

 • Dopasowany program

  Twój nauczyciel przygotuje program uwzględniający potrzeby i zainteresowania poszczególnych uczniów.

 • Kreatywne lekcje

  Mowa ciała, multimedia, rekwizyty, gry językowe i pomoce naukowe - w ten sposób ułatwimy Ci zrozumienie nowego słownictwa.

 • Praktyczne ćwiczenia

  Ćwiczenia są tak dobierane, aby słuchacze mogli rozwijać praktyczne umiejętności w kontekście różnych sytuacji z życia codziennego.

 • Gramatyka krok po kroku

  Twoje dziecko nauczy się mówić w danym języku, a następnie będzie stopniowo poszerzać znajomość gramatyki. W przypadku młodzieży i dorosłych też mamy swoje sposoby…

 • Najlepsze materiały

  Będziesz mieć dostęp do materiałów i podręczników przygotowanych przez renomowane wydawnictwa, a także aplikacji Quizlet do nauki słówek.

Poznaj nasze projekty i konkursy

Jednym z wyróżników naszej szkoły są liczne inicjatywy edukacyjne, które stanowią uzupełnienie kursów.

kolorowa rakieta
 • National Geographic Learning

  Do programu przystąpiliśmy w 2015 r., aby połączyć nauczanie języka ze zdobywaniem wiedzy z innych dziedzin. Podręczniki NGLearning zabierają uczniów w podróż do odległych zakątków świata, przedstawiając im różne kultury, prawdziwe historie i ciekawych ludzi. Takie materiały skutecznie angażują słuchaczy i stymulują do rozmowy.

 • Illustrated Storybook Competition for Young Writers

  Zapoczątkowany w 2016 r. konkurs literacki skierowany do uczniów szkół podstawowych z Ursynowa. Nagrodzone prace są publikowane w formie książek wydawanych przez naszą szkołę. Honorowy patronat nad konkursem obejmował burmistrz dzielnicy Ursynów, wydawnictwo NGLearning oraz stowarzyszenie PASE.

 • Read’N’Help

  Projekt czytelniczy połączony z akcją charytatywną. Jego celem jest zachęcanie dzieci do czytania w języku angielskim i pomaganie kenijskim uczniom z Ayveyo. Za każdą przeczytaną książkę czytelnicy otrzymują kupon Read’N’Help ufundowany przez szkołę. „Wyczytane’ w ten sposób fundusze przekazujemy na koniec roku fundacji New Life Mission.

 • English Speaking Countries in a Nutshell

  Projekt organizowany wspólnie z SP nr 16 w Warszawie. Konkurs adresowany jest do uczniów starszych klas szkoły podstawowej i składa się z dwóch etapów: wiedzy o Wielkiej Brytanii, USA, Kanadzie, Irlandii, Australii i Nowej Zelandii. Od uczestników wymagana jest znajomość języka angielskiego na poziomie A2+/B1. Nagrodą główną jest kurs angielskiego ufundowany przez naszą szkołę.

 • Kids Club

  Połączenie nauki z aktywnościami plastycznymi, muzycznymi, grami i zabawami. Wszystko pod opieką wykwalifikowanych anglistów specjalizujących się w pracy z dziećmi. Nawet najbardziej nieśmiałe maluchy szybko przyswajają classroom language i wychodzą z każdego spotkania z zasobem nowego słownictwa.

 • Warsaw Super Spellers

  Pomysł na dyktando w języku angielskim zrodził się ze współpracy z wydawnictwem Pearson i stowarzyszeniem PASE. Najpierw organizujemy eliminacje wewnątrzszkolne, które wyłaniają uczniów najlepiej radzących sobie z ortografią, a następnie finał, w którym uczestniczy około 150 uczniów ursynowskich szkół podstawowych.