Intensywne wakacyjne kursy egzaminacyjne First i Advanced w lipcu i sierpniu

Intensywne wakacyjne kursy egzaminacyjne First i Advanced w lipcu i sierpniu

Wykorzystaj wakacje i zdobądź prestiżowy certyfikat językowy!

W lipcu i sierpniu startują w Sokratesie  4-tygodniowe kursy egzaminacyjne First i Advanced, dzięki którym uporządkujesz wiedzę, zapoznasz się z formatem egzaminu i zdobędziesz umiejętności niezbędne, by zdobyć certyfikat!

  • 4 tygodnie, spotkania 3 x 90 min w tygodniu (poniedziałek, środa, czwartek)
  • Kurs obejmuje 24 x 45 min (12 x 90 min) oraz egzamin próbny
  • Zajęcia 18.00 - 19.30; możliwe również terminy poranne: 10.00 - 11.30
  • Cena kursu: 1200 zł – materiały wliczone w cenę kursu

Turnus I  - start 4 lipca 

Turnus II - start 5 sierpnia 

Grupy 4 - 8 osób

Kurs First przewidziany jest dla osób z wyjściową znajomością języka angielskiego na poziomie B2, natomiast na kurs Advanced zapraszamy słuchaczy z umiejętnościami na poziomie B2+/C1.

Zajęcia prowadzą doświadczeni lektorzy, specjalizujący się w prowadzeniu kursów egzaminacyjnych. Sokrates jest oficjalnym Cambridge English Qualifications Preparation Centre, od lat prowadzi skuteczne kursy egzaminacyjne i pomaga słuchaczom w uzyskaniu certyfikatu Cambridge. Szkoła jest także instytucją partnerską British Council oraz Advantage Premium Member i załatwia wszelkie formalności związane z rejestracją słuchaczy na wybrany egzamin.

W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu z sekretariatem szkoły. Zachęcamy też do umówienia się na spotkanie z metodykiem szkoły, który przeprowadzi rozmowę i test diagnostyczny oraz pomoże wybrać odpowiednią grupę. 

O powodach, dla których warto zdobyć certyfikat Cambridge możesz przeczytać tutaj!