Młodzież

Jeśli szukasz dla siebie dobrej szkoły językowej, która pomoże Ci rozwiązać problemy z gramatyką, z jakimi borykasz się w szkole, gdzie skutecznie nauczysz się mówić w języku obcym lub przygotujesz do egzaminu, zajęcia są ciekawe, a nauczyciele przyjaźni, kompetentni i pomocni, to trafiłeś pod właściwy adres!

Pracujemy w małych grupach, starannie dobranych pod względem wieku i stopnia znajomości języka, gdzie każdy uczeń może liczyć na indywidualną uwagę i wsparcie nauczyciela, który uwzględni jego potrzeby i problemy. Kwalifikacja do grup poprzedzona jest testem i rozmową z metodykiem szkoły, który pomoże dobrać optymalny dla Ciebie poziom i typ kursu. Zajęcia prowadzą odpowiednio wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy, znający specyfikę pracy z młodzieżą, którzy dokładają starań, by każda lekcja przebiegała w przyjaznej atmosferze oraz była ciekawa i inspirująca.

Wyróżnikiem naszej szkoły jest wysoka skuteczność w rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych, czyli rozumienia i swobodnego użycia autentycznego, idiomatycznego języka w sytuacjach życia codziennego. Nasi młodzi słuchacze zachęcani są do mówienia o ważnych w ich życiu sprawach i do wyrażania swoich opinii i poglądów. Tematyka zajęć odwołuje się do zainteresowań uczniów; często związana jest z subkulturami młodzieżowymi, muzyką, filmem, realiami i różnicami kulturowymi. Oprócz nauki języka dajemy młodzieży wskazówki, jak skutecznie uczyć się samodzielnie, np. jak poszerzać zasób słownictwa, zapamiętywać zwroty językowe lub poprawić wymowę, i jak rozwiązywać zadania egzaminacyjne. Regularnie monitorujemy postępy każdego ucznia w postaci testów przekrojowych lub egzaminów próbnych, a następnie opisujemy je w raportach semestralnych.

Przeczytaj również:  Dwanaście powodów dla których warto wybrać naszą szkołę.