Kursy językowe dla dzieci

Naszym najmłodszym słuchaczom oferujemy kursy ogólne, konwersacyjne i egzaminacyjne oraz sobotnie zajęcia językowo-ogólnorozwojowe w języku angielskim ‘Saturday Kids Club’.

Little Owls

Maluchy w wieku 4- 6 lat zapraszamy na zajęcia 2 razy w tygodniu, które prowadzimy w małych grupach, liczących od 4 do 8 osób. Spotkania trwają 45 minut, a w czasie zajęć skutecznie uczymy maluchy porozumiewać się w języku angielskim. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli, posiadających przygotowanie do pracy z dziećmi i odbywają się w konwencji zabawy. W czasie lekcji korzystamy także z odpowiednio dobranego dla tej grupy wiekowej podręcznika. Dzięki odpowiednim i atrakcyjnym dla dzieci formom pracy, nasze małe sówki szybko zapamiętują pełne zwroty, piosenki i znaczenie nowych słów w języku angielskim i chętnie uczestniczą w spotkaniach. Kurs składa się z 2 semestrów i obejmuje 64 lekcje. Zajęcia dla najmłodszych dzieci prowadzimy w naszym ośrodku na Kabatach, przy ulicy Wąwozowej 20.

Kursy ogólne

 • całoroczne, dwusemestralne
 • program kładzie nacisk na rozwijanie praktycznych umiejętności – skutecznie uczymy dzieci mówić
 • celem kursu jest równomierny rozwój wszystkich umiejętności językowych: rozumienia ze słuchu i mówienia, a w przypadku starszych dzieci także rozumienia tekstu oraz pisania
 • przedszkolaki zapraszamy na zajęcia 2 razy w tygodniu po 45 minut, starszym dzieciom proponujemy zajęcia 60-minutowe w małych grupach, liczących do 8 osób
 • realizujemy program National Geographic Learning!

Poznaj nasze metody pracy z dziećmi!

Saturdays Kids Club

Saturdays Kids Club – kreatywne weekendowe zajęcia w języku angielskim dla dzieci w wieku 4- 6 lat. W trakcie spotkań dzieci pracują z odpowiednio dobranym dla danej grupy wiekowej podręcznikiem, a nauka połączona jest z zabawą, zajęciami plastycznymi i ruchowymi.

W czasie zajęć śpiewamy, odgrywamy scenki, rysujemy, wycinamy, wyklejamy i bawimy się, a podczas zabawy dzieci skutecznie uczą języka!
Dzięki odpowiednio dobranym i atrakcyjnym dla dzieci formom pracy, maluchy szybko zapamiętują piosenki i znaczenie nowych słów, opanowują proste zdania w języku angielskim i chętnie uczestniczą w spotkaniach.

Zajęcia trwają 120 minut. Grupy liczą do 10 osób.
Kurs rozpoczyna się w październiku i obejmuje 30 spotkań.

Saturday Kids Club to ciekawa propozycja dla dzieci na sobotnie poranki. Rodzice mogą spokojnie zrobić weekendowe zakupy, a my w twórczy sposób zajmujemy się ich pociechami i nauczymy je podstaw języka angielskiego.
Serdecznie zapraszamy!

Konwersacje

 • całoroczne, dwusemestralne – spotkania w piątki
 • program autorski
 • nacisk na rozwój umiejętności konwersacyjnych
 • zajęcia w dobranych grupach wiekowych

Kursy egzaminacyjne: Cambridge YLE, KET, PET

 • kursy jedno lub  dwusemestralne, 15 x 90 minut w semestrze
 • rozwijanie znajomości języka na poziomie wybranego egzaminu
 • ćwiczenie zadań egzaminacyjnych

Zajęcia indywidualne

Słuchaczom, którzy nie mogą uczestniczyć w zajęciach grupowych lub preferują indywidualny tok nauczania, oferujemy zajęcia indywidualne. Ta forma pracy pozwala osiągać szybkie efekty, umożliwia elastyczne planowanie kursu i modyfikację programu w zależności od zmieniających się potrzeb, możliwości i oczekiwań klienta.
Zajęcia mogą odbywać się w szkole lub domu/miejscu pracy słuchaczy, z dowolną częstotliwością, w optymalnych dla nich terminach.

Na życzenie słuchacza zajęcia może prowadzić lektor polski lub native speaker.
Zajęcia mogą obejmować krótki, kilkugodzinny cykl spotkań, mający na celu przygotowanie do wyjazdu za granicę, egzaminu lub klasówki. Mogą również obejmować dłuższy, kilkumiesięczny cykl. Pierwsze spotkanie poprzedzone jest rozmową metodykiem szkoły oraz krótkim testem kwalifikacyjnym, które pozwalają nam optymalnie dobrać lektora i przygotować pierwsze zajęcia.