Dorośli

Osoby dorosłe mają do wyboru szeroki wachlarz kursów na różnych poziomach zaawansowania. Zajęcia odbywają się w małych, starannie dobranych grupach, dzięki czemu każdy słuchacz może liczyć na indywidualną uwagę i wsparcie nauczyciela, który uwzględni jego potrzeby i indywidualne problemy.

Wyróżnikiem naszej metody jest wysoka skuteczność w rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych, czyli rozumienia i swobodnego użycia autentycznego, idiomatycznego języka w sytuacjach życia codziennego.

Kwalifikacja do grup poprzedzona jest testem i rozmową z metodykiem szkoły, który pomaga dobrać optymalny poziom i typ kursu. Kursy prowadzą odpowiednio wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy, potrafiący skutecznie przekazywać wiedzę, którzy dokładają starań, by każda lekcja przebiegała w przyjaznej atmosferze, była ciekawa, inspirująca i efektywna, zaś nad właściwym przebiegiem procesu nauczania czuwa metodyk. Słuchacze mogą korzystać z bezpłatnych konsultacji z lektorem w czasie cotygodniowych dyżurów. Mają również nieograniczony dostęp do szkolnej biblioteki. Na zakończenie każdego semestru słuchacze otrzymują szczegółowe raporty, opisujące ich postępy i umiejętności w różnych obszarach językowych.