Zespół administracyjny

Agnieszka – Office Manager szkoły na Natolinie

Ze szkołą związana jestem od kilkunastu lat i z wielką radością obserwuję jak nasi słuchacze w miłej, profesjonalnej atmosferze robią postępy w nauce. Najbardziej widoczne jest to w przypadku dzieci, które przyszły do nas jako początkujące maluchy, a dzisiaj mówią płynnie w języku obcym, wygrywają olimpiady językowe, dostają się na wymarzone kierunki studiów, podróżują po świecie bez ograniczeń językowych i spełniają swoje marzenia. Świadomość, że mam w tym również swój niewielki udział jest bardzo satysfakcjonująca. Bardzo lubię atmosferę panującą w Sokratesie na co dzień i to jak ciągle nasze usługi, dzięki staraniom całego zespołu, są na coraz wyższym poziomie. Fantastyczni lektorzy w pełni zaangażowani w to co robią, zadowoleni klienci, którzy polecą nas swoim znajomym powodują, że jest to miejsce naprawdę wyjątkowe. Zapraszam do sprawdzenia naszej bieżącej oferty i obserwowania jak zmieniamy się, aby nie zawieść zaufania, którym nas Państwo obdarowują. Zawsze chętnie służę pomocą klientom zainteresowanym nauką w naszej szkole. W przypadku jakichkolwiek pytań jestem do dyspozycji.

 

 

 

 

Katarzyna – asystentka ds. administracji i obsługi klienta
Pracuję w oddziale na Natolinie i  z Sokratesem jestem związana od 2010 roku. Zajmuję się obsługą klienta oraz administracją. Ważne jest dla mnie indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta. Zadowolenie słuchaczy i obserwacja ich postępów dają mi wiele satysfakcji

 

 

 

 

 

Joanna – asystentka ds. administracji i obsługi klienta
Z Sokratesem związana jest od połowy 2018 roku. Zajmuje się obsługą klienta oraz sprawami finansowymi i administracyjnymi. Jest wulkanem pozytywnej energii, który zaraża wszystkich dookoła swoim uśmiechem. Wychodzi z założenia, że nie ma sytuacji bez wyjścia oraz problemów, których nie da się rozwiązać. Uwielbia pracę z ludźmi, a w szczególności z dziećmi, w czym pomaga jej wrodzona łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych oraz umiejętność współpracy. Z wykształcenia jest ekonomistką i posiada bogate doświadczenie w pracy na stanowiskach administracyjnych. Z zamiłowania sportowiec i pasjonatka sztuki ze słabością do dalekich podróży. Prywatnie spełniona mama dwóch cudownych córek.