Zapisy na rok szkolny 2023/24

Zapisy na rok szkolny 2023/24

Jeśli szukasz sprawdzonej i przyjaznej szkoły językowej, w której skutecznie nauczysz się języka, zapraszamy do Sokratesa - jedynej na Ursynowie szkoły językowej posiadającej elitarny znak jakości PASE oraz akredytację Kuratorium Oświaty, a także jedynej w dzielnicy szkoły, w której realizowany jest innowacyjny program National Geographic Learning. W naszej ofercie mamy kursy języka angielskiego dla dzieci od 4 roku życia, młodzieży i dorosłych. Skutecznie przygotowujemy do egzaminu 8-klasisty, matury oraz egzaminów Cambridge. Uczymy także języka niemieckiego, hiszpańskiego i włoskiego (kursy grupowe) oraz francuskiego i polskiego jako języka obcego (zajęcia indywidualne). Słuchaczom, którzy preferują naukę bez wychodzenia z domu proponujemy lekcje online.

Zajęcia w kolejnym roku szkolnym w grupach dziecięcych i młodzieżowych rozpoczną się 25-26 września, natomiast kursy dla dorosłych słuchaczy rozpoczniemy na poczatku października. Nasi dotychczasowi Słuchacze mają pierwszeństwo rezerwacji miejsc w grupach, do których uczęszczali, pod warunkiem potwierdzenia kontynuacji nauki do 1 września. Aby dokonać rezerwacji w grupie kontynuującej naukę, prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły w celu potwierdzenia terminu - oraz wpłatę zaliczki rezerwacyjnej. 

Nowych słuchaczy zainteresowanych nauką języka angielskiego zapraszamy na bezpłatny test i spotkanie z metodykiem szkoły, na które można umówić się telefonicznie w naszych placówkach na Natolinie pod numerem 22 436 57 50 lub na Kabatach – pod numerem 22 44 80 334. Począwszy od 28 sierpnia w obu naszych szkołach dyżurują doświadczeni metodycy, którzy pomogą dobrać właściwą grupę, poziom i rodzaj kursu. W przypadku języka hiszpańskiego i niemieckiego, dyżury metodyczne będą odbywać się w terminach podanych przez Sekretariat szkoły.

Przed startem nowego roku akademickiego zapraszamy także uczniów klas VII i VIII na intensywny 2-tygodniowy kurs przygotowujący do konkursu kuratoryjnego oraz olimpiady języka angielskiego. W trakcie kursu uczestnicy:

  •  zapoznają się z zadaniami konkursowymi z minionych lat
  •  poznają skuteczne strategie rozwiązywania testów
  •  zdobędą niezbędne informacje na temat krajów anglojęzycznych
  •  otrzymają materiały, które ułatwią im dalsze samodzielne przygotowania

Kurs obejmuje 12 godzin lekcyjnych i rozpocznie się 11 września. Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z sekretariatem wybranej szkoły. 

Do zobaczenia!