Zapisy na rok szkolny 2022/2023

Zapisy na rok szkolny 2022/2023

Po 10 miesiącach wytężonej pracy z pandemią w tle, przyszły nareszcie upragnione wakacje! Dziękujemy naszym uczniom i nauczycielom za dobry wspólny rok i życzymy pięknych, bezpiecznych, słonecznych i niezapomnianych wakacji, podczas których będzie można wykorzystać zdobyte umiejętności językowe :). 

Informujemy też, że rozpoczynamy zapisy na nowy rok szkolny.  Zajęcia w kolejnym sezonie w grupach dziecięcych i młodzieżowych rozpoczną się 26-27 września, natomiast kursy egzaminacyjne oraz zajęcia dorosłych słuchaczy rozpoczniemy na początku października. Kursy będą kontynuowane na kolejnym poziomie w tych samych lub zbliżonych terminach oraz, w większości przypadków, z tym samym lektorem. 

Tradycyjnie, nasi dotychczasowi słuchacze mają pierwszeństwo rezerwacji miejsc w grupach, do których uczęszczali. Tych z Państwa, którzy jeszcze nie zadeklarowali woli kontynuacji nauki w nowym roku szkolnym, a mają taki zamiar, uprzejmie prosimy o kontakt ze szkołą (mailowo lub telefonicznie) do 1 lipca. Potwierdzenie kontynuacji jest niezbędne, abyśmy mogli zarezerwować miejsce w dotychczasowej grupie, nie wyklucza jednak możliwości zmiany terminu zajęć, gdyby we wrześniu pojawiła się taka konieczność.  Nowych słuchaczy zapraszamy na bezpłatny test oraz rozmowę z metodykiem szkoły, który pomoże dobrać optymalny poziom, grupę oraz typ kursu.

Tym z Państwa, którzy chcieliby kontynuować naukę w czasie wakacji, polecamy kursy języka angielskiego, hiszpańskiego oraz polskiego Semestr w miesiąc, pakiety zajęć indywidualnych i konwersacje w promocyjnych cenach oraz tygodniowe wakacyjne warsztaty dla dzieci z bogatym programem edukacyjnym w języku angielskim. Na początku września planujemy również intensywny kurs kulturowy ‘English-Speaking Countries in a Nutshell’ dla kandydatów do konkursu kuratoryjnego oraz olimpiady języka angielskiego, na który serdecznie zapraszamy uczniów ostatnich klas szkoły podstawowej. 

Szczegóły oferty wakacyjnej oraz bieżące informacje znajdą Państwo na naszej stronie. Zachęcamy także do korzystania z zasobów szkolnej biblioteki w czasie przerwy wakacyjnej - czytanie pomaga utrwalać i rozwijać zdobyte w trakcie roku szkolnego umiejętności!