Wyniki ankiet satysfakcji

Wyniki ankiet satysfakcji

Co semestr pytamy naszych słuchaczy w anonimowych ankietach o opinię na temat różnych aspektów kursu, lektora prowadzącego zajęcia oraz obsługi klienta. Podsumowaliśmy właśnie wyniki ankiet przeprowadzonych na koniec II semestru i jest nam niezmiernie miło poinformować, że w skali 1-6 uzyskaliśmy fantastyczny wynik 5,33!

Dziękujemy naszym nauczycielom, którzy każdego dnia dokładają starań, by lekcje były ciekawe, a zarazem przynosiły wymierne efekty. Cieszymy się, że nawet najmłodsi uczniowie widzą to i doceniają, podkreślając w ankietach życzliwość oraz przyjazną atmosferę na lekcjach - a także po nich 🙂. Dzieci wspominają w ankietach również o paniach z sekretariatu, które są miłe, pomocne - od progu witają uczniów uśmiechem i wnoszą do szkoły pozytywną energię. Dziękujemy także naszym uczniom za wszystkie ciepłe słowa, ktore dodają nam skrzydeł i motywują do dalszej pracy. Jesteśmy również wdzięczni za wszystkie konstruktywne uwagi, dzięki którym możemy zmieniać się na lepsze!

Mądrzy ludzie mawiają, że w edukacji najważniejsze są dobre relacje. Wygląda na to, że udało nam się osiągnąć ten cel, dzięki czemu także wyniki naszych uczniów są niczego sobie i jesteśmy z nich naprawdę dumni  🙂.