We teach English to Future Leaders

We teach English to Future Leaders

Otwarte granice, wielokulturowe społeczeństwo, elastyczne modele pracy i łatwy jak nigdy dotąd dostęp do informacji. Żyjemy w czasach gwałtownych zmian, gdy wiedza zawarta w podręcznikach szybko się dezaktualizuje i to, czego dziś dzieci uczą się w szkołach, może nie przydać się im, gdy wkroczą w dorosłość. W Sokratesie chcemy jak najlepiej przygotować naszych uczniów do wyzwań, z jakimi będą musieli zmierzyć się w przyszłości, dlatego realizujemy w naszych szkołach program National Geographic Learning, dzięki któremu łączymy naukę języka obcego z rozwiajniem wiedzy o świecie, rozwijaniem pasji oraz zdobywaniem dodatkowych kompetencji, które będą niezbędne w dorosłym życiu.

Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście. Decydując się na wybór naszej szkoły językowej dla swoich dzieci możecie spać spokojnie –  nasz znakomity zespół nauczycieli oraz podręczniki National Geographic Learning zapewniają im efektywną naukę języka oraz sprawiają, że każdej lekcji towarzyszy prawdziwa frajda!

W jaki sposób osiągamy te cele i co robimy, by każda lekcja była dla dzieci ciekawa i przekładała się na nowe umiejętności? Odpowiedzi na te pytania oraz wskazówki, jak w prosty sposób wspierać dziecko w nauce języka obcego znajdziecie w przygotowanej dla Was publikacji, którą znajdziecie tutaj

Życzymy przyjemnej lektury!