Warsztaty językowe Spring Fun

Warsztaty językowe Spring Fun

21 marca zawitała do nas kalendarzowa wiosna i jest to niewątpliwie wydarzenie, które warto uczcić! Z tej okazji w naszej szkole na Kabatach organizujemy w sobotę 25 marca otwarte warsztaty językowe, na które serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 5-10 lat. Także te, które nie uczą się w naszej szkole, ale chciałyby nas poznać i wesoło spędzić czas, a poza tym nauczyć się sporej porcji angielskich słówek! W programie warsztatów gry, konkursy i zabawy językowe, a dla każdego uczestnika również mała wiosenna niespodzianka 🙂.

Warsztaty są bezpłatne, jednak z uwagi na limit miejsc obowiązują zapisy, które przyjmujemy w sekretariacie wybranej szkoły do 23 marca lub wyczerpania limitu miejsc. Zgłoszenia przyjmujemy także telefonicznie pod numerem 22 44 80 334.

Bawimy się od godziny 11.00 do 12.30.

Serdecznie zapraszamy !