Wakacyjny 'Poradnik dla rodziców'

Wakacyjny 'Poradnik dla rodziców'

Większość grup dziecięcych zakończyła już naukę w ramach tegorocznych kursów językowych w naszej szkole. Dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzyli nas Państwo powierzając nam edukację językową swoich pociech. Mamy nadzieję, że udało nam się spełnić Państwa oczekiwania – zdobyć sympatię dzieci i wypracować wspólnie nowe umiejętności językowe, które zaprocentują w przyszłości.

Na wakacje polecamy lekturę 'Poradnika dla rodziców', w którym znajdą Państwo interesujące artykuły na temat wyzwań stojących przed młodym pokoleniem, garść ciekawych naukowych faktów na temat uczenia się i zapominania oraz wspierania dziecka w jego rozwoju językowym.

W najbliższych dniach prześlemy rodzicom naszych uczniów informacje na temat kontynuacji zajęć w nowym roku szkolnym, a tymczasem dziękujemy za wspólny rok i życzymy wspaniałych, słonecznych i bezpiecznych wakacji!