Wakacyjne obozy językowe dla dzieci i młodzieży z Flow Wyjazdy

Wakacyjne obozy językowe dla dzieci i młodzieży z Flow Wyjazdy

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 6 - 10 oraz 11 - 17 lat na wakacyjne obozy językowe organizowane przez naszego partnera FLOW WYJAZDY! Flow Wyjazdy to wyjątkowa propozycja wakacyjnego wypoczynku połączonego z nauką języka, której wyróżnikiem jest doskonała organizacja, ciekawy program zajęć rekreacyjnych oraz indywidualne podejście do każdego dziecka. Uczestnicy mogą wybierać wśród szerokiego wachlarza zajęć sportowych oraz artystycznych, a dzięki obecności doświadczonych native speakerów oraz lektorów języka angielskiego mają szansę na całkowite zanurzenie  w języku angielskim przez całe 10 dni!

Latem 2024 zapraszamy na campy w czterech super lokalizacjach i terminach:

Uczestnicy każdego campu codziennie mają mnóstwo okazji, by doskonalić swój warsztat językowy, bowiem języka angielskiego używają w różnych codziennych sytuacjach, oraz komunikując się z natywnymi opiekunami! Taka nauka jest nie tylko efektywna, ale również bardzo przyjemna, a nowe słówka i zwroty szybko zapadają w pamięć! Cena obozu obejmuje wszystkie zajęcia, atrakcje, zakwaterowanie i wyżywienie, a także transport i wycieczki.

Wakacje z Flow Wyjazdy to gwarancja super zabawy, udanego i bezpiecznego wypoczynku i wielu niezapomnianych chwil. Dodatkowo dla uczniów i klientów Sokratesa mamy specjalny rabat w wysokości 300 zł,  który obowiązuje do końca marca! Aby uzyskać kod rabatowy, skontaktuj się z sekretariatem szkoły pod numerem 22 44 80 334.

Więcej informacji na temat obozów na stronie Flow Wyjazdy!