Przerwa świąteczna i nowy semestr

Przerwa świąteczna i nowy semestr

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia uprzejmie informujemy, że przerwa świąteczno-noworoczna w naszej szkole potrwa od piątku 23 grudnia do 1 stycznia

Na zajęcia zapraszamy ponownie od poniedziałku 2 stycznia. Dniem wolnym od zajęć dydaktycznych będzie także piątek 6 stycznia (Święto Trzech Króli). W sobotę 7 stycznia lekcje w naszej szkole na Kabatach będą odbywać się zgodnie z harmonogramem oraz indywidualnymi ustaleniami z nauczycielami.  

Pierwszy semestr w grupach dziecięcych i młodzieżowych oraz w grupach dorosłych zakończy się po 32 spotkaniu – w większości grup będzie to koniec stycznia/początek lutego. II semestr rozpoczynamy bezpośrednio po zakończeniu I semestru i uczniowie otrzymają wówczas semestralne raporty z opisem ich indywidualnych postępów w I semestrze. Ferie zimowe wypadają w tym roku w dniach 13 - 26 lutego 2023 i jest to okres wolny od regularnych zajęć grupowych.

Na czas ferii przygotowaliśmy ofertę specjalną, w ramach której odbędą się:

§warsztaty językowe Superheroes dla dzieci w wieku 7-10 lat - nauka języka przez zabawę (20 godzin lekcyjnych, zajęcia 5 dni w tygodniuKabaty)

§intensywny tygodniowy kurs powtórkowy z języka angielskiego dla uczniów klas VIII Egzamin ósmoklasisty na 6 (10 x 60 min, zajęcia 5 dni w tygodniu), w czasie którego skupimy się na rozwiązywaniu arkuszy egzaminacyjnych (Kabaty i Natolin)

§intensywny tygodniowy kurs przygotowujący do testu predyspozycji językowych dla uczniów klas VI (15 x 45 min, zajęcia 5 dni w tygodniu), planujących kontynuację nauki w klasach dwujęzycznych (Kabaty). Kolejne kursy przygotowujące do tego egzaminu rozpoczniemy w marcu 2023.

Informacji na temat zajęć w ferie udziela sekretariat szkoły. Szczegóły oferty pojawią się już wkrótce na naszej stronie. 

Serdecznie zapraszamy!