Początek zajęć w roku szkolnym 2023/24

Początek zajęć w roku szkolnym 2023/24

W związku ze zbliżającym się rozpoczęciem kursów językowych w roku szkolnym 2023/24 dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzyli nas Państwo wybierając naszą szkołę.

W większości grup dziecięcych i młodzieżowych z języka angielskiego oraz części młodzieżowych grup egzaminacyjnych zajęcia rozpoczynają się 25-26 września. Rodzice uczniów rozpoczynających zajęcia w najbliższy poniedziałek oraz wtorek otrzymali już lub otrzymają w weekend sms-y z zaproszeniem na pierwsze zajęcia oraz informacją o numerze sali, w której będą odbywać się lekcje. Kolejne grupy dziecięce, egzaminacyjne oraz kursy języka hiszpańskiego i niemieckiego będą startować począwszy od 2 października i tu również będziemy wysyłać zaproszenia na pierwsze zajęcia w formie wiadomości tekstowej. 

Pierwsze dwa tygodnie zajęć są okresem bezpodręcznikowym. W tym czasie nauczyciele będą zapewniać materiały dla uczniów oraz upewnią się, że zaplanowany dla danej grupy podręcznik będzie dla niej optymalnym wyborem. Podręczniki będą dostępne w szkole pod koniec drugiego tygodnia zajęć, a szczegółowe informacje na ten temat lektorzy przekażą swoim uczniom na lekcjach. 

Po rozpoczęciu roku szkolnego zachęcamy Państwa do regularnego korzystania z systemu informatycznego LangLion, w którym można znaleźć informacje na temat zajęć (tematy zajęć, omawiane zagadnienia, wykorzystywane materiały, frekwencja i oceny). Dane do logowania można uzyskać w sekretariacie szkoły – będą podane również w umowie. 

W celu podpisania umowy zapraszamy do sekretariatu w pierwszym lub drugim tygodniu zajęć. Dla Państwa wygody oferujemy również możliwość podpisania umowy zdalnie. 

Mamy nadzieję, że wszyscy uczniowie odnajdą się w swoich grupach i życzymy owocnej nauki w rozpoczynającym się roku szkolnym, a w przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z sekretariatem szkoły.