Początek zajęć w nowym roku szkolnym

Początek zajęć w nowym roku szkolnym

26-27 września rozpoczynamy zajęcia w większości grup dziecięcych i młodzieżowych z języka angielskiego oraz części młodzieżowych grup egzaminacyjnych. Rodzice uczniów rozpoczynających zajęcia w najbliższy poniedziałek oraz wtorek otrzymali już lub otrzymają przed startem zajęć sms-y z zaproszeniem na pierwsze zajęcia oraz informacją o numerze sali, w której będą odbywać się lekcje. Kolejne grupy dziecięce, egzaminacyjne oraz kursy języka hiszpańskiego i niemieckiego będą startować począwszy od 30 września i tu również będziemy wysyłać zaproszenia na pierwsze zajęcia w formie sms. 

Pierwsze dwa tygodnie zajęć są okresem bezpodręcznikowym. W tym czasie nauczyciele będą zapewniać materiały dla uczniów oraz upewnią się, że zaplanowany dla danej grupy podręcznik będzie dla niej optymalnym wyborem. Podręczniki będą dostępne w szkole pod koniec drugiego tygodnia zajęć. Szczegółowe informacje na ten temat lektorzy przekażą swoim uczniom na zajęciach.

Po rozpoczęciu roku szkolnego zachęcamy Państwa do regularnego korzystania z systemu informatycznego LangLion, w którym można znaleźć informacje na temat zajęć (temat, omawiane zagadnienia, wykorzystywane materiały, frekwencja i oceny). Dane do logowania można uzyskać w sekretariacie szkoły – będą podane również w umowie.  W celu jej podpisania zapraszamy do sekretariatu w pierwszym lub drugim tygodniu zajęć. Dla Państwa wygody oferujemy również możliwość podpisania umowy zdalnie. 

Poniżej załączamy kalendarz roku szkolnego 2022/23:

DNI WOLNE OD ZAJĘĆ:

 

31.10 – 01.11 (poniedziałek-wtorek)

Wszystkich Świętych

11 listopada (piątek)

Dzień Niepodległości

23. grudnia 2022 – 1 stycznia 2023

Zimowa przerwa świąteczna

6 stycznia 2023 (piątek)

Święto Trzech Króli

13 - 26 lutego 2023

Ferie zimowe

6 - 11 kwietnia 2023

Wiosenna przerwa świąteczna

1 - 3 maja 2023 (poniedziałek - środa)

Majówka

8 czerwca 2023 (czwartek)

Boże Ciało

24 czerwca – 31 sierpnia 2023

Wakacje

Dziękujemy za okazane nam zaufanie oraz wybór naszej szkoły. Mamy nadzieję, że wszyscy uczniowie odnajdą się w zaproponowanych grupach i życzymy owocnego roku szkolnego!