Lato w mieście z angielskim!

Lato w mieście z angielskim!

Młodsze i starsze dzieci, które latem pozostają w Warszawie, zapraszamy na tygodniowe tematyczne warsztaty językowe Young Explorers, w trakcie których uczestnicy wyruszą na wyprawę do ciekawych zakątków naszej planety, odbędą podróż w czasie, poznają niezwykłych superbohaterów, będą miały okazję zdobyć nowe umiejętności i twórczo spędzić czas łącząc naukę z zabawą pod okiem doświadczonych polskich nauczycieli oraz native speakers

Tygodniowy turnus składa się z pięciu stacjonarnych spotkań w trzech blokach tematycznych w małej grupie rówieśniczej (7-9 lub 10-12 lat), w czasie których realizujemy autorski program edukacyjny w języku angielskim. Dzieci będą ćwiczyć praktyczną komunikację, zdobywać nową wiedzę i przy okazji różnych gier i zabaw poznają wiele angielskich słówek. Rodzice mogą wybrać jeden, dwa lub trzy 90-minutowe bloki, w tym jeden prowadzony przez native speakera, z których każdy poświęcony jest innej tematyce

Pięciodniowy turnus składający się z trzech bloków obejmuje aż 30 godzin lekcyjnych, czyli niemal odpowiednik semestralnego kursu językowego i jest doskonałą okazją, by zanurzyć się w język oraz przełamać bariery komunikacyjne w przyjaznej i bezstresowej atmosferze. 

Blok I.: Games & Crafts - 09.00 - 10.30

Blok II.: Young Explorers - 10.45 - 12.15

Blok III. Fun With English - 12.30 - 14.00

Jeden blok - 225 zł, dwa bloki 390 zł, trzy bloki 490 zł

Zajęcia 5 dni w tygodniu.

Warsztaty będą odbywać się w szkole na Kabatach od 27 czerwca do 28 sierpnia w grupach liczących od 4 do 8 osób.

Polecamy także grupowe zajęcia konwersacyjne dla młodzieży 

Let’s talk: 5 x 60 min – 195 zł/tydzień;  (poziomy B1-C1)

W ostatnim tygodniu wakacji zapraszamy dzieci w wieku 7-9 oraz 10-12 lat na warsztaty Back to School i rozgrzewkę językową przed wrześniowym powrotem do szkoły. Na początku września organizujemy również intensywny kurs English-Speaking Countries in a Nutshell dla uczniów planujących udział w konkursie kuratoryjnym lub olimpiadzie języka angielskiego. W trakcie kursu uczestnicy zapoznają się z autentycznymi zadaniami konkursowymi z minionych lat i będą poznawać tajniki kultury krajów anglojęzycznych i gruntownie przygotują się do I etapu zmagań konkursowych. Więcej szczegółów na temat kursu już wkrótce!

Szczegółowych informacji na temat oferty wakacyjnej udziela sekretariat szkoły oraz na ulotce, którą można pobrać tutaj.

Serdecznie zapraszamy!