Konkurs  Illustrated Storybook Competition for Young Writers

Konkurs Illustrated Storybook Competition for Young Writers

Zapraszamy dzieci z klas IV-VIII do udziału w VI edycji konkursu ‘Illustrated Storybook Competition for Young Writers’, objętego honorowym patronatem Burmistrza Dzielnicy Ursynów, Stowarzyszenia PASE oraz wydawnictwa National Geographic Learning. Tematem tegorocznego konkursu jest tolerancja i mamy nadzieję, że jak zwykle uczestnicy zaskoczą nas swoją kreatywnością, talentem plastycznym oraz doskonałą znajomością języka angielskiego.

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdą Państwo tutaj.

Prace konkursowe należy złożyć do 12 lutego w siedzibie naszej szkoły lub u nauczyciela języka angielskiego w szkole podstawowej, do której uczęszcza dziecko, jeśli szkoła uczestniczy w konkursie. Podpisane prace konkursowe z danymi kontaktowymi autora mogą być składane w formie papierowej lub elektronicznej.

Dla zwycięzców przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody. Tradycyjnie, zwycięskie prace zostaną opublikowane w formie książki, którą wydrukujemy jeszcze przed wakacjami. 

Zachęcamy wszystkie dzieci do udziału w konkursie 😊.

Książeczkę wydaną w ramach zeszłorocznej edycji można pobrać tutaj.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z sekretariatem naszej szkoły.