Harley finds out about tolerance - nowa książeczka

Harley finds out about tolerance - nowa książeczka

Z prawdziwą przyjemnością udostępniamy wersję elektroniczną kolejnego zbioru nagrodzonych opowiadań oraz komiksów, stworzonych przez uczniów ursynowskich szkół podstawowych w ramach szóstej edycji konkursu literacko-plastycznego ‘Illustrated Storybook Competition for Young Writers’

Tematem tegorocznej edycji była tolerancja i bardzo mile zaskoczył nas odzew młodych autorów, którzy mimo pandemii licznie wzięli udział w konkursie, tworząc wiele wspaniałych prac. Ich lektura przekonuje, że współcześni nastolatkowie potrafią akceptować odmienność wynikającą z różnych przyczyn oraz okazywać dojrzałość, wrażliwość i empatię.

Dziękujemy wszystkim dzieciom, które podjęły konkursowe wyzwanie i wykazały się nie tylko dobrą znajomością języka angielskiego, ale także pomysłowością oraz dojrzałym podejściem do bardzo aktualnego dziś problemu tolerancji. Chcielibyśmy przekazać również podziękowania dla zespołów anglistów z uczestniczących w projekcie szkół za poświęcony czas, otwartość i zachęcanie dzieci do udziału w konkursie. 

Papierową wersję książeczki można otrzymać w naszej szkole i zapraszamy wszystkich chętnych do naszych oddziałów po bezpłatny egzemplarz :). Wersję elektroniczną można pobrać tutaj.

Życzymy przyjemnej lektury i mamy nadzieję, że nowe przygody Harleya zdobędą sympatię Czytelników, pomogą im w nauce języka angielskiego i będą zachętą do spróbowania własnych sił w kolejnej edycji konkursu.