Dziękujemy za wspólny rok

Dziękujemy za wspólny rok

Szanowni Państwo!

W związku z zakończeniem roku szkolnego pragniemy podziękować za okazane zaufanie i pozostanie z nami w trudnym okresie pandemii. Dziękujemy również za docierające do szkoły wyrazy uznania dla nauczycieli, którzy dokładali wszelkich starań, by zajęcia były ciekawe i efektywne, a Słuchacze mogli dalej rozwijać swoje umiejętności językowe pomimo zmiany formy nauczania.

Epidemia negatywnie wpłynęła na branżę edukacyjną, jednak dzięki szybkiej adaptacji do nowej rzeczywistości, zaangażowaniu całego zespołu i wdrożeniu narzędzi do pracy zdalnej, nasza szkoła sprawnie funkcjonuje i w nowym roku szkolnym będziemy kontynuować działalność w placówkach na Kabatach i Natolinie.

Zajęcia w nowym roku szkolnym w grupach dziecięcych i młodzieżowych planowo rozpoczną się 21-22 września, natomiast kursy dla dorosłych rozpoczniemy na przełomie września i października. Kursy będą kontynuowane na kolejnym poziomie w dotychczasowych terminach oraz w większości przypadków z tym samym lektorem. Tradycyjnie będziemy tworzyć też nowe grupy.

Zgodnie z najnowszym komunikatem władz w sprawie organizacji nauczania w nowym roku szkolnym, we wrześniu możliwy będzie powrót do zajęć stacjonarnych. W zależności od rozwoju epidemii plany te mogą ulec zmianie, mamy jednak nadzieję, że możliwa będzie nauka stacjonarna w małych grupach.

Jeśli są Państwo zainteresowani kontynuacją kursu w roku szkolnym 2020/21, uprzejmie prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły do 10 lipca i potwierdzenie rezerwacji miejsca w grupie. Oprócz kursów stacjonarnych w nowym roku będziemy oferować również zajęcia online (indywidualne oraz grupowe) dla słuchaczy, którzy ze względów bezpieczeństwa preferują tę formę nauczania.

Tym z Państwa, którzy chcieliby kontynuować naukę w okresie wakacji, polecamy kursy języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego, pakiety zajęć indywidualnych i konwersacje w promocyjnych cenach oraz wakacyjne warsztaty językowe dla dzieci z bogatym programem edukacyjnym. 

Życzymy Państwu zdrowych, bezpiecznych oraz słonecznych wakacji i mamy nadzieję, że ponownie spotkamy się we wrześniu.

 

Z wyrazami szacunku,

Magdalena Rowecka

Dyrektor Szkoły