Cambridge Mock Exams w Sokratesie

Cambridge Mock Exams w Sokratesie

Pragniemy poinformować, że jak co roku przeprowadzimy w naszej szkole próbne egzaminy Cambridge dla słuchaczy z grup egzaminacyjnych First, Advanced oraz Proficiency, a także chętnych z grup Pre-First.

Pierwsza sesja odbędzie się w sobotę 10 lutego. Druga sesja zaplanowana jest na sobotę 20 kwietnia. Daty obu sesji znajdą Państwo także w załączonym kalendarzu. Zachęcamy również do zapoznania się z zestawieniem sesji egzaminacyjnych w British Council, które odbęda się do końca lipca 2024, wraz z terminami rejestracji. 

Udział w egzaminach próbnych w naszej szkole jest bezpłatny - wystarczy zapisać się w sekretariacie. Rozpoczynamy właśnie zapisy na sesję w lutym i dwa tygodnie przed datą egzaminu wyślemy Państwu wiadomości email z przypomnieniem o sesji.  Na Natolinie egzaminy odbędą się w godzinach 9.30 do 11.30. Na Kabatach można będzie wziąć udział w sesji o godzinie 9.00 lub 11.00. Czas trwania egzaminu to 120 minut.  Regulamin oraz cennik egzaminów Cambridge w British Council można znaleźć tutaj.